Régiós hírek
Hajdú-Bihar megyei asztalitenisz csapatbajnokság végeredménye 2014/15
A 2014-15 évi, I. osztályú Hajdú-Bihar Megyei asztalitenisz csapatbajnokságot, (11 feljutásra jogosult csapat részvétele mellett) a DASE csapata nyerte.
A csapat a 2015-16 évi NB III. – as bajnokságba kíván nevezni.
hely. |
csapat |
mérkőzés |
győzelem |
vereség |
döntetlen |
pont |
|
1 |
DASE |
20 |
18 |
1 |
1 |
37 |
|
2 |
H. nánási S. SE |
20 |
15 |
2 |
3 |
33 |
|
3 |
HASC I. |
20 |
12 |
7 |
1 |
25 |
|
4 |
Hortobágy II. |
20 |
10 |
6 |
4 |
24 |
|
5 |
TEVA III. |
20 |
10 |
7 |
3 |
23 |
|
6 |
Hódos Imre |
20 |
11 |
9 |
0 |
22 |
|
7 |
P. ladány I. |
20 |
10 |
8 |
2 |
22 |
|
8 |
DABE III. |
20 |
5 |
15 |
0 |
10 |
|
9 |
VASE II. |
20 |
5 |
15 |
0 |
10 |
|
10 |
Kaba I. |
20 |
4 |
15 |
1 |
9 |
|
11 |
TEVA IV. |
20 |
2 |
17 |
1 |
5 |
Bács-Kiskun Csapatbajnokság 2014/2015 Végeredménye
A megye I. tabella:
csapat neve |
meccs |
nyert |
dönt |
veszt. |
pont |
||
1 |
Soltvadkerti TE I. Akker Plus |
14 |
12 |
1 |
1 |
189:91 |
37 |
2 |
Kiskunhalas AS I. |
14 |
11 |
1 |
2 |
186:94 |
35 |
3 |
Kerekegyháza I. |
14 |
9 |
1 |
4 |
147:113 |
29 |
4 |
Apostag KSE I. |
14 |
9 |
1 |
4 |
159:121 |
28 |
5 |
Kiskunmajsa AC I. |
13 |
5 |
0 |
8 |
119:141 |
15 |
5 |
Baja TSE III. |
13 |
5 |
0 |
8 |
122:138 |
15 |
7 |
Baja TSE II. |
13 |
1 |
0 |
12 |
86:164 |
3 |
8 |
Kiskőrös |
13 |
0 |
0 |
13 |
62:199 |
0 |
Asztalitenisz 30 asztalon mindenkinek!
Idén 16 sportággal, köztük továbbra is az asztalitenisszel vág neki a június 27-i éjszakának a NEFI rendezvénye: A Mozgás Éjszakája. A Magyar Asztlaitenisz Szövetség 30 asztallal települ ki a jövő szombaton este kilenctől vasárnap hajnali négyig tartó éjszakai sportnépszerűsítő programra. Szeretnénk, ha minél többen csatlakoznának a kezdeményezéshez, ami már tavaly is monumentális rendezvényként bizonyított 20.000 résztvevővel, akik több, mint 100.000 km-t tettek meg és összesen 9 millió kalóriát égettek el. Az esemény ingyenes, de résztvevők koordinálása miatt regisztrációhoz kötött: Itt lehet regisztrálni.
II-XII-XXI. kerületi asztalitenisz csapatbajnokság
I. osztály 1. csoport
I. osztály 2. csoport
II. osztály 1. csoport
II. osztály 2. csoport