Európai kupák

asztalitenisz-eredmenyek

Kedden este a Klubcsapatok Szuperligája férfi bronzmérkőzésének visszavágóján is magabiztos győzelmet aratott a CVSE, akik a párharc során egyéni mérkőzést sem vesztettek, így az ő nyakukba került a bronzérem.

Bővebben...

szekszardklsz2

Hétfőn este játszották a Klubcsapatok Szuperligája döntéjének visszavágóját Linzben. A hazai pályán elszenvedett verség után (2-6) nehéz helyzetből várta a második mérkőzést a Szekszárd, mely a linzi csapat győzelmével zárult. A Szekszárd így a tavalyi arany után idén az ezüstérmet gyűjtötte be.

Bővebben...

Kedden este játszották a női Klubcsapatok Szuperligájának első mérkőzését Szekszárdon. A SZAC hazai pályán versegét szenvedett az osztrák Linz csapatával szemben. A visszavágót május 9-én rendezik. A férfiaknál a harmadik helyért vívott mérkőzésen a CVSE fölényesen győzött idegenben, így nyugodtan várhatják a második mérkőzést.

Bővebben...

A Klubcsapatok Szuperligájának hétfő esti mérkőzésén a Pergel Szandrát nélkülöző Budaörs idegenben legyőzte a cseh Breclav csapatát, ezzel egy lépéssel közelebb került a harmadik helyhez a sorozatban.

Bővebben...

Kedden este a női Klubcsapatok Szuperligájának második elődöntőit rendezték, ahol mindkét magyar csapat idegenben szerepelt. A Szekszárd megőrizve az itthon szerzett előnyét bejutott a döntőbe. A Budaörs megnehezítette a Linz dolgát, de nem sikerült fordítaniuk, így ők a harmadik helyért játszhatnak majd.

Bővebben...

Péntek este rendezték a női Bajnokok ligája elődöntőjének második mérkőzését, ahol a Szekszárd a Tarnobzeg csapatával szemben 3-0-ás vereséget szenvedett Lengyelországban, ezzel kettős győzelemmel a lengyel együttes jutott a Bajnokok ligája döntőjébe.

Bővebben...

Kedd este a Klubcsapatok Szueprligájának női elődöntőiben két magyar csapat is érdekelt volt. A Szekszárd hazai pályán mindösszesen egy szettet engedélyezett egész mérkőzésen a Breclav csapatának, ezzel már fél lábbal a döntőben érezhetik magukat. A Budaörs szintén hazai pályán vereséget szenvedett az osztrák Linzel szemben. A Celldömölk játék nélkül kapott ki 7:0-ra. A visszavágókat március 28-án rendezik.