penzugyor-kema-puconci-kszl-meccs-legjobb-labdamenetek

A Pénzügyőr SE ma, kedden fogadta otthonában a szlovén NTK Kema Puconci csapatát. A páros mérkőzés második szettjében némi bizonytalanságot mutató Hoffmann - Fekete páros megfontolt játékkal alapozta meg a meccs hangulatát. Az egyéni mérkőzések esetében szép játékkal, olykor bravúrokat produkálva győzött a Pénzügyőr SE. A rövidített  videóban a legjobb labdamenetek láthatók.

Varga Sándor - döntő játszmában, egymás után két - tőle megszokott falsos fonák pörgetéssel biztosította a mindent eldöntő 10. és 11. pontját Skraban Dominik ellen. Fekete Soma 0:2-es állásról bravúrosan fordított Sukic Patrik ellen. (Pénzügyőr SE - NTK Kema Puconci 3-0) A vendégek itt már nem voltak túl magabiztosak. Hoffmann Tamás egy szett hátrányból két fölényes játszma után, mintha elbizonytalanodott volna, de a döntő szettben csak 5-ig engedte Roposa Bojant.

Ezt követően Fekete Soma, bár egy játszmát elvesztett, könnyedén nyert 3:1-re, a győztes ponthoz még a szerencse is mellé társult. Skraban Dominik az asztal élére eső dobását követően volt kénytelen kezet fogni. Roposa Bojan a soron következő meccsére összeszedte magát és 3-0-ás győzelmet aratott Varga Sándor ellen. A mérkőzés azonban korántsem volt ennyire sima, a második és harmadik szettben folyamatosan 1-2 pont különbséggel hol a szlovén, hol a magyar játékos vezetett. Sajnos a végét Roposa bírta jobban. (Pénzügyőr SE - NTK Kema Puconci 5-1) Gelléri Zoltán offenzív játéka meghozta a végeredményt. Bár 7-6-nál a szlovének időt kértek, Gellérit nem lehetett megállítani. A balkezes ellenfelének fonákján tartva a labdát, okos játékkal beállította a 6-1-es végeredményt.

Hoffmann / Fekete - Sukic / Roposa 3-1 (2, -4, 7, 12)
Varga Sándor - Skraban Dominik 3-2 (6, -14, 4, -7, 6)
Fekete Soma - Sukic Patrik 3-2 (-4, -6, 6, 7, 9)
Hoffmann Tamás - Roposa Bojan 3-2 (-6, 4, 3, -7, 5)
Fekete Soma - Skraban Dominik 3-1 (7, -8, 8, 9)
Varga Sándor  - Roposa Bojan 0-3 (-6, -11, -8)
Gelléri Zoltán - Sukic Patrik 3-0 (10, 8, 8)

Mérkőzéslap letölthető (jpg)

Sajnos a másik különítményünknek nem sikerült a visszavágó. A CWSE Swietelsky 6-1-es vereséget szenvedett a horvát STK Dr. Casl csapatától idegenben. A játékosaink dolgát az ellenfeleken kívül az is nehezítette, hogy az STK hazai pályán még celluloid labdát használ, ami szokatlan és végül megoldhatatlan helyzet elé állította a válogatott edzéseken PVC labdához szokott versenyzőket.
Japec / Zeng - Fazekas / Kosiba 3-2 (-6, 8, 11, -5, 4)

Mérkőzéslap

A Női Klubcsapatok Szuper Ligájában a Postás SE játszott ma az 1-4. helyért a cseh SKST Hodonin csapatával.
A végeredmény: SKST Hodonin - Postás SE 6-3
Győzelmek: Ono 3, Penkavova 3 illetve Li Jiao 1, Ambrus 1, Li Jiao - Ambrus pár 1