asztalitenisz-eredmenyek

A hölgyeknél a Szekszárd nyerte meg az alapszakaszt 33 ponttal, mögötte a Budaörs végzett a második és a Postás SE I. csapata a harmadik helyen egyaránt 31 ponttal.Itt az egymás elleni eredmény döntött a budaörsi csapat javára (6-4, 5-5). A negyedik helyen a Szekszárd II. végzett, de mivel a rájátszásban II. csapat(ok) nem vehetnek részt, helyette az alapszakasz eredménye alapján a soron következő I. csapatok  indulhatnak -  a Budapesti ERDÉRT jutott be a Final Fourba.

A férfiaknál a CVSE-Swietelsky-Wewalka I. - PTE PEAC- Kalo Méh I. mérkőzés döntött az elsőségről. A pécsi döntetlen után (5-5), ezúttal a Celldömölknek sikerült győznie 6-2 arányban, ezzel pontszámban utolérték a listavezető baranyaiakat és mivel az egymás elleni eredményük jobb, megnyerték az alapszakaszt. A harmadik helyen a Szerva ASE végzett 1 ponttal lemaradva az éllovasok mögött. A negyedik a Floratom Szeged AC Probart I. csapata lett 27 ponttal.

Az EXTRA Liga osztály alapszakaszának győztese: 750.000 Ft; 2. helyezettje: 375.000 Ft; 3. helyezettje: 250.000 Ft; 4. helyezettje: 125.000 Ft pénzdíjban részesül.