Heti események

2015 május 26.
Klubcsapatok Szuperligája
Nők - 3. helyért

Postás SE – SVNÖ Ströck
15 órától

Férfiak - 3. helyért

UTTC Stockerau – Swietelsky-Wewalka CVSE
17 órától

7. helyért

U21Team Austria – Penzügyör SE
18 órától

Bővebben...

2015. április 26-május 03
Felnőtt Egyéni Világbajnokság, Kína
magyar indulók: Pergel Szandra, Jakab János, Kosiba Dániel, Lakatos Tamás, Pattantyús Ádám
2015. május 02., szombat
Újonc leány Országos Bajnokság
Szekszárd, Keselyűsi u. 1-3., Szekszárd Városi Sport és Szabadidő Központ

Bővebben...

2015. április 07., kedd
Férfi Klubcsapatok Szuper Ligája, 11-12. helyért

HUN U21 – SVN U21
Budapest II., Marczibányi tér 13., Ormai László Asztalitenisz Csarnok, 15.00 óra

2015. április 08., szerda
Női Extra Liga

Szekszárd AC I. – Postás SE I.
Szekszárd, Keselyűsi u. 3., 16.00 óra 

2015. április 09., csütörtök
Női Klubcsapatok Szuper Ligája, 5-6. helyért

Szekszárd AC – Budaörsi SC
Szekszárd, Keselyűsi u. 3., 17.00 óra

Férfi Extra Liga

Pénzügyőr SE I. – Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I.
Budapest X., Szállás u. 5., 17.00 óra

Bővebben...

2015. április 26-május 03.
Felnőtt Egyéni Világbajnokság, Kína
magyar indulók: Pergel Szandra, Póta Georgina, Jakab János, Kosiba Dániel, Lakatos Tamás, Pattantyús Ádám
2015. április 21., kedd
Férfi Extra Liga

Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I. – PTE-PEAC I.
Celldömölk, Hegyi u. 23., 17.00 óra

Bővebben...

2015. március 31., kedd

Férfi Klubcsapatok Szuper Ligája, 1-4. helyért
STK Dr. Casl (horvát) – Celldömölki VVSE, 17.00 óra

7-10. helyért
Pénzügyőr SE – NTK Kema Puconci (szlovén)
Budapest X., Szállás u. 5., 17.00 óra

Női Klubcsapatok Szuper Ligája, 1-4. helyért
SKST Hodonin (cseh) – Postás SE, 18.00 óra

Bővebben...

2015. április 15-19.
Francia Ifjúsági és Serdülő Nemzetközi Bajnokság, Metz
magyar indulók: Hartbrich Leonie, Drabant Anita, Füle Kata
2015. április 14., kedd
Női Extra Liga
Postás SE II. – Budaörsi 2i SC
Budapest XIV., Róna u. 86-100., 15.00 óra
2015. április 15., szerda
Férfi Extra Liga
BVSC-Zugló Sportiskola I. – Békési TE I.
Budapest XIV., Szőny út 2., 18.30 óra

Bővebben...

2015. március 25-29.

Spanyol World Tour, Almeria
Magyar résztvevők: Ambrus Krisztina, Madarász Dóra, Nagyváradi Mercédesz, Pergel Szandra, Póta Georgina, Ecseki Nándor, Kosiba Dániel, Lakatos Tamás, Pattantyús Ádám, Szita Márton

2015. március 27., péntek

Férfi Extra Liga

Félegyházi ASI – Komló Sport Kft. I.
Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 34., 17.00 óra

2015. március 28., szombat

Országos Ifjúsági fiú és leány Húszak Bajnokság
Budapest II., Marczibányi tér 13., Ormai László Asztalitenisz Csarnok
10.00 óra selejtezők (5 forduló)
15.30 óra a főtáblák 1-3. fordulója

Bővebben...

Go to top