EREDMÉNYEK

Ismét Vecsés adott otthon az utánpótlás DC csapatversenynek. 8 klubcsapatból 23 csapat nevezés érkezett, 44 utánpótlás korú gyermek vett részt a versenyen.

A következő eredmények születtek:

8-13 lányok

    1 2 3 4 győzelem ját. arány helyezés
1 CEGLÉDI VSE (Határ Nikolett, Ugureán Dorka)   3/0 3/0 3/0 3 9-0 1.
2 GÖDÖLLŐI SK (Hiripi Hanna, Szabó Anna) 0/3    1/3 3/0 1 4-6 3.
3 BDSE NAGYKŐRÖS 1. (Csernus Enikő, Tóth Hanga) 0/3 3      3/0 2 6-4 2.
4 BDSE NAGYKŐRÖS 2. (Malicskó Lilla, Labancz Lilla) 0/3 0/3 0/3   0 0-9 4.

ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEK:

1. BDSE NAGYKŐRÖS 1.

2. CEGLÉDI VSE

3. DUNAHARASZTI MTK 1.

4. GÖDÖLLŐI SK

5. BDSE NAGYKŐRÖS 2.

 

8-13 fiúk

   A csoport 1 2 3 4 győzelem ját. arány helyezés
1 CEGLÉDI VSE (Hunghváry András, Olgyay Barnabás)   2/0 2/0 2/0 3 6-0 1.
2 GÖDI SE  (Selmeczy  György, Vince Péter) 0/2   2/0 2/0 2 4-2 2.
3 DMTK 2. (Marton Gábor, Mészáros Máté) 0/2 0/2   2/0 1 2-4 3.
4 VECSÉS SE 2. (Lengyel Szabolcs, Zeke Bálint) 0/2 0/2 0/2   0 0-6 4.
                 
   B csoport 1 2 3 4 győzelem ját. arány helyezés
1 DMTK 1. (Klekner Botond, Berecz Botond)   0/2 2/0 2/0 2 4-2 2.
2 VECSÉS SE 1. (Oláh Barnabás, Zelei Szabolcs) 2/0   2/0 2/0 3 6-0 1.
3 BDSE NAGYKŐRÖS (Nyerges Miklós, Karsai Karsa) 0/2 0/2   0/2 0 0-6 4.
4 VECSÉS SE 3.(Nyíri-Szabó Lázár, Falusi Ádám) 0/2 0/2 2/0   1 2-4 3.

 

1. CEGLÉDI VSE Hunghváry András, Olgyay Barnabás

2. VECSÉS SE Oláh Barnabás, Zelei Szabolcs

3. DUNAHARASZTI MTK 1. Klekner Botond, Berecz Botond

4. GÖDI SE Selmeczy  György, Vince Péter

5. DUNAHARASZTI MTK 2. Marton Gábor, Mészáros Máté

6. BDSE NAGYKŐRÖS Nyerges Miklós, Karsai Karsa

7. VECSÉS SE 3. Nyíri-Szabó Lázár, Falusi Ádám

8. VECSÉS SE 2. Lengyel Szabolcs, Zeke Bálint

ÖSSZESÍTETT:

1. CEGLÉDI VSE

2. VECSÉS SE

3. DUNAHARASZTI MTK 1.

4. DUNAHARASZTI MTK 2.

5. GÖDI SE

6. DMTK 3.

7. BDSE NAGYKŐRÖS

8. VECSÉS SE 3.

9. VECSÉSE SE 2.

10. GÖDÖLLŐI SK

 

14-18 lányok:

    1 2 3 győzelem ját. arány helyezés
1 DMTK 1. (Vágó Bernadett, Kovács Dorina)   3/0 3/0 2 6-0 1.
2 DMTK 2. (Kiss Letícia, Török Réka) 0/3   3/1 1 3-4 2.
3 DMTK 3. (Vaskó Dóra, Szokolics Sára) 0/3  1/3   0 1-6 3.


 

ÖSSZESÍTETT:

1. DUNAHARASZTI MTK 1.

2. DUNAHARASZTI MTK 2.

3. DUNAHARASZTI MTK 3.

4. GÖDDÖLŐI SK

5. BDSE NAGYKŐRÖS 

 

14-18 fiúk:

   A csoport 1 2 3 4 győzelem ját. arány helyezés
1 DMTK 1. (Szécsi Kristóf, Kovács Marcell)   2/0 2/0 2/0 3 6-0 1.
2 DMTK 3. (Rónai Ádám, Gyergyai Levente) 0/2   2/0 0/2 1 2-4 3.
3 BDSE NAGYKŐRÖS (Tóth Krisztián, Sárvári Bence) 0/2 0/2   0/2 0 0-6 4.
4 VÁCI REMÉNYSÉG SE (Csermely Mátyás, Szabó Csanád) 0/2 2/0 2/0   2 4-2 2.
                 
   B csoport 1 2 3 4 győzelem ját. arány helyezés
1 DMTK 2. ( Gladkov Tamás, Horváth Levente)    1/2 2/0 2/1 2 5-3 2.
2 GÖDÖLLŐI SK (Györfi Tibor, Schleer András, Kubatov Máté) 2      2/0 2/0 3 6-1 1.
3 ALBERTIRSAI SE (Kókai Levente, Kókai Zalán) 0/2 0/2   0/2 0 0-6 4.
4 VECSÉS SE (Balázs Bototnd, Fazekas Kristóf)  1/2 0/2 2/0   1 3-4 3.

 

1. GÖDLLŐI SK Györfi Tibor, Schleer András, kubatov Máté

2. DUNAHARASZTI MTK 1. Szécsi Kristóf, Kovács Marcell

3. VÁCI REMÉNYSÉG SE Csermely Mátyás, Szabó Csanád

4. DUNAHARASZTI MTK 2. Gladkov Tamás, Horváth Levente

5. ALBERTIRSAI SE Kókai Levente, Kókai Zalán

6. VECSÉS SE Balázs Bototnd, Fazekas Kristóf

7. DUNAHARASZTI MTK 3. Rónai Ádám, Gyergyai Levente

8. BDSE NAGYKŐRÖS Tóth Krisztián, Sárvári Bence

ÖSSZESÍTETT:

1. DUNAHARASZTI MTK 1.

2. DUNAHARASZTI MTK 2.

3. GÖDÖLLŐI SK

4. CEGLÉDI VSE

5. ALBERTIRSAI SE

6. DUNAHARASZTI MTK 3.

7. VECSÉS SE 1.

8. BDSE NAGYKŐRÖS

9. VÁCI REMÉNYSÉG

10. ALBERTIRSAI SE 2.

11. VECSÉS SE 2.

 

Real time web analytics, Heat map tracking