EREDMÉNYEK: Pest Megyei „DC” Csapat Utánpótlás Asztalitenisz Verseny – 2018/19 2.állomás Vecsés

7 klubcsapatból 27 csapat nevezés érkezett a 4 kategóriába.

Az eredmények a következők:

  fiúk 8-13          
  A csoport 1 2 3 győzelem hely.
1 DMTK 1.   2/0 2/0 2 1.
2 Vecsés SE 2. 0/2   0/2 0 3.
3 Gödöllői SK 0/2 2/0   1 2.
             
  B csoport 1 2 3 győzelem hely.
1 DMTK 2.   0/2 0/2 0 3.
2 Vecsés SE 3. 2/0   2/1 2 1.
3 Ceglédi VSE 2/0 1/2   1 2.
             
  C csoport 1 2 3 győzelem hely.
1 DMTK 3.   0/2 0/2 0 3.
2 Vecsés SE 1. 2/0   2/1 2 1.
3 Eurokapu 2/0 1/2   1 2.
             
  helyosztó 7-8-9 1 2 3 győzelem hely.
1 Vecsés SE 2.   1/2 0/2 0 9.
2 Vecsés SE 3. 1/2   1/2 1 8.
3 DMTK 3. 2/0 2/1   2 7.

1. Ceglédi VSE: Unghváry András, Olgyay Barnabás

2. Vecsés SE: Oláh Barnabás, Zelei Szabolcs

3. Eurokapu: Pászti Zalán, Újhelyi Milán

4. Dunaharaszti MTK 1.: Berecz Botond, Váradi Gergő 

5 Gödöllői SK: Kubatov Máté, Hajtó Gábor

6. Dunaharaszti MTK 2.: Marton Gábor, Vikárius Balázs 

7. Dunaharaszti MTK 3.: Gál Botond, Keresztény Botond

8. Vecsés SE 3.: Jókai Bence, Zeke Bálint, Nyíri-Szabó Lázár

9. Vecsés SE 2.: Lengyel Zsombor, Lengyel Szabolcs

 

  LÁNYOK 8-13 1 2 3 győzelem hely.
1 DMTK 1.   2/0 2/0 2 1.
2 Nagykőrösi PDSE 2. 0/2   0/2 0 3.
3 Gödöllői SK 0/2 2/0   1 2.
             
  B csoport 1 2 3 győzelem hely.
1 Nagykőrosi PDSE 1.   2/1 2/0 2 1.
2 DMTK 2. 1/2   2/1 1 2.
3 DMTK 3. 0/2 1/2   0 3.

1. Nagykőrösi PDSE 1.: Csernus Enikő, Tóth Hanga

2. Dunaharszti MTK 1.: Kiss Letícia, Laurán Luca

3. Gödöllői SK: Hiripi Hanna, Szabó Anna

4. Dunaharszti MTK 2.: Vaskó Dóra, Maruzsa Janka

5. Dunaharszti MTK 3.: Takács Flóra, Kemény Anna

6. Nagykőrösi PDSE 2.: Ferentzi Éva, Malicskó Lilla, Tóth Gyöngyi

 

  FIÚK 14-18          
  A csoport 1 2 3 győzelem hely.
1 Ceglédi VSE   2/0 2/0 2 1.
2 Albertirsa SE 0/2   0/2 0 3.
3 DMTK 3. 0/2 2/0   1 2.
             
  B csoport 1 2 3 győzelem hely.
1 DMTK 1.   2/0 2/0 2 1.
2 Vecsés SE 1. 0/2   1/2 0 3.
3 Nagykőrösi PDSE 0/2 2/2   1 2.
             
  C csoport 1 2 3 győzelem hely.
1 DMTK 2.   0/2 2/0 1 2.
2 Gödöllői SK 2/0   2/0 2 1.
3 Vecsés SE 2. 0/2 0/2   0 3.
             
  helyosztó 7-8-9 1 2 3 győzelem hely.
1 Albertirsa SE   2/0 2/1 2 7.
2 Vecsés SE 2. 0/2   0/2 0 9.
3 Vecsés SE 3. 1/2 2/0   1 8.

1. Gödöllői SK: Györfi Tibor, Schleer András

2. Ceglédi VSE: Höröpő Ferenc, Hegyi Gergő

3. Dunaharaszti MTK 2.: Szécsi Kristóf, Gladkov Tamás

4. Dunaharaszti MTK 1.: Kovács Marcell, Patak Bence

5. Dunaharaszti MTK 3.: Blaskovits Bence, Horváth Levente

6. Nagykőrösi PDSE: Sipos Márk, Tóth Krisztián

7. Albertirsa SE: Kókai Levente, Kókai Zalán

8. Vecsés SE: Fazekas Kristóf, Zeke Dávid

9. Vecsés SE: Varga Zsófia, Maruzsi Máté

 

  LÁNYOK 14-18 1 2 3 győzelem hely.
1 DMTK 1.   3/0 3/0 2 1.
2 DMTK 2. 0/3   1/3 0 3.
3 DMTK 3. 0/3 3/1   1 2.

 

1. Dunaharszti MTK 1.: Kriszt Klaudia, Vágó Bernadett

2. Dunaharszti MTK 3.: Bakó Jázmin, Török Réka

3. Dunaharszti MTK 2.: Kovács Dorina, Maruzsa Anna

Köszönjük a helyszínt a Vecsés SE csapatának, valamint a versenyzőknek a részvételét. Várunk Titeket a seregszemle 3. állomásán.

Real time web analytics, Heat map tracking