Elkészült a 2018/2019.-es csapatbajnoki sorsolás.

Az észrevételeket, hibákat Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. email címen kérjük jelezni.

1. forduló 2018.09.08  
Váci Reménység Egyesület 3. Községi SE Vámosmikola 2018.09.08. 10.00
Váci Reménység Egyesület 4. Gödöllő 6. 2018.09.08. 12.00
Őrbottyáni Csapatok SE 5. Gödi SE 3. 2018.09.09. 13.30
Csömöri Ping-pong Egyesület VSE Dunakeszi 4. 2018.09.08. 9.00
Eurokapu SE Szentendre 3. Maglódi TC 3. 2018.09.08. 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 4. Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.09.09. 13.30
2. forduló 2018.09.22  
Csömöri Ping-pong Egyesület Községi SE Vámosmikola 208.09.22. 9.00
Eurokapu SE Szentendre 3. Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.09.22. 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 4. Váci Reménység Egyesület 4. 2018.09.23 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 6. Váci Reménység Egyesület 3. 2018.09.23 13.30
Maglódi TC 3. Gödöllő 6. 2018.09.22. 12.00
VSE Dunakeszi 4. Gödi SE 3. 2018.09.23 10.00
3. forduló 2018.09.29  
Őrbottyáni Csapatok SE 6. Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.09.30. 13.30
Maglódi TC 3. Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.09.29. 12.00
VSE Dunakeszi 4. Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.09.30. 10.00
Gödi SE 3. Váci Reménység Egyesület 4. 2018.09.29. 10.00
Gödöllő 6. Váci Reménység Egyesület 3. 2018.09.30. 10.00
Községi SE Vámosmikola Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.09.28. 18.00
4. forduló 2018.10.13  
Váci Reménység Egyesület 3. Gödi SE 3. 2018.10.13. 10.00
Váci Reménység Egyesület 4. VSE Dunakeszi 4. 2018.10.13. 12.00
Őrbottyáni Csapatok SE 5. Maglódi TC 3. 2018.10.14. 13.30
Csömöri Ping-pong Egyesület Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.10.13. 9.00
Eurokapu SE Szentendre 3. Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.10.13. 10.00
Gödöllő 6. Községi SE Vámosmikola 2018.10.14. 10.00
5. forduló 2018.10.27  
Eurokapu SE Szentendre 3. Községi SE Vámosmikola 2018.10.27. 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 4. Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.10.28. 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 6. Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.10.28. 13.30
Maglódi TC 3. Váci Reménység Egyesület 4. 2018.10.27. 12.00
VSE Dunakeszi 4. Váci Reménység Egyesület 3. 2018.10.28. 10.00
Gödi SE 3. Gödöllő 6. 2018.10.27. 10.00
6. forduló 2018.11.10  
Váci Reménység Egyesület 3. Maglódi TC 3. 2018.11.10. 10.00
Váci Reménység Egyesület 4. Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.11.10. 12.00
Őrbottyáni Csapatok SE 5. Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.11.11. 10.00
Csömöri Ping-pong Egyesület Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.11.10. 9.00
Gödöllő 6. VSE Dunakeszi 4. 2018.11.11. 10.00
Községi SE Vámosmikola Gödi SE 3. 2018.11.09. 18.00
7. forduló 2018.11.24  
Őrbottyáni Csapatok SE 5. Községi SE Vámosmikola 2018.11.25. 13.30
Csömöri Ping-pong Egyesület Váci Reménység Egyesület 4. 2018.11.24. 9.00
Eurokapu SE Szentendre 3. Váci Reménység Egyesület 3. 2018.11.24. 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 4. Gödöllő 6. 2018.11.25. 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 6. Gödi SE 3. 2018.11.25. 13.30
Maglódi TC 3. VSE Dunakeszi 4. 2018.11.24. 12.00
8. forduló 2018.12.01  
Váci Reménység Egyesület 4. Községi SE Vámosmikola 2018.12.01. 12.00
Őrbottyáni Csapatok SE 5. Váci Reménység Egyesület 3. 2018.12.02. 13.30
Csömöri Ping-pong Egyesület Gödöllő 6. 2018.12.01. 9.00
Eurokapu SE Szentendre 3. Gödi SE 3. 2018.12.01. 10.00
Őrbottyáni Csapatok SE 4. VSE Dunakeszi 4. 2018.12.02. 13.30
Őrbottyáni Csapatok SE 6. Maglódi TC 3. 2018.12.02. 13.30
9. forduló 2018.12.08  
Váci Reménység Egyesület 3. Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.12.08. 10.00
Váci Reménység Egyesület 4. Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.12.08. 12.00
Őrbottyáni Csapatok SE 5. Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.12.09. 13.30
Gödi SE 3. Maglódi TC 3. 2018.12.08. 10.00
Gödöllő 6. Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.12.09. 10.00
Községi SE Vámosmikola VSE Dunakeszi 4. 2018.12.07. 18.00
10 forduló  2018.12.15  
Váci Reménység Egyesület 3. Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.12.15 10.00
Váci Reménység Egyesület 4. Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.12.15. 12.00
VSE Dunakeszi 4. Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.12.16. 10.00
Gödi SE 3. Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.12.15. 10.00
Gödöllő 6. Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.12.16. 10.00
Községi SE Vámosmikola Maglódi TC 3. 2018.12.14. 18.00
11. forduló 2018.12.22  
Váci Reménység Egyesület 3. Váci Reménység Egyesület 4. 2018.12.22. 10.00
Maglódi TC 3. Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.12.22. 12.00
VSE Dunakeszi 4. Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.12.23. 10.00
Gödi SE 3. Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.12.22. 10.00
Gödöllő 6. Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.12.23. 10.00
Községi SE Vámosmikola Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.12.21. 18.00


A PMATSZ vezetősége
Sportbaráti üdvözlettel:

Real time web analytics, Heat map tracking