Elkészült a 2018/2019.-es csapatbajnoki sorsolás.

Az észrevételeket, hibákat Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. email címen kérjük jelezni.

1. forduló 2018.09.08  
Délegyháza KSE 1. Tápióság KSK 2018.08.09. 9.00
Dunaharaszti MTK 4. Albertirsa SE 2. 2018.09.08. 9.00
Dunaharaszti MTK 5. Prémium GYASE 3. 2018.09.08. 9.00
Tápiógyörgye ASK 3. Ceglédi VSE 4. 2018.09.08. 14.00
Telki SE Csemői Palotás SE 2. 2018.09.09. 9.00
King-Pong SE 2. Délegyháza KSE 2. 2018.09.06. 18.00
2. forduló 2018.09.22  
Tápiógyörgye ASK 3. Tápióság KSK 2018.09.22. 14.00
Telki SE Dunaharaszti MTK 5. 2018.09.23 9.00
King-Pong SE 2. Dunaharaszti MTK 4. 2018.09.20. 18.00
Délegyháza KSE 2. Délegyháza KSE 1. 2018.09.23. 9.00
Csemői Palotás SE 2. Albertirsa SE 2. 2018.09.22. 10.00
Ceglédi VSE 4. Prémium GYASE 3. 2018.09.21. 18.00
3. forduló 2018.09.29  
Délegyháza KSE 2. Telki SE 2018.09.30. 9.00
Csemői Palotás SE 2. Tápiógyörgye ASK 3. 2018.09.29. 10.00
Ceglédi VSE 4. Dunaharaszti MTK 5. 2018.09.28. 18.00
Prémium GYASE 3. Dunaharaszti MTK 4. 2018.09.30. 10.30
Albertirsa SE 2. Délegyháza KSE 1. 2018.09.28. 18.30
Tápióság KSK King-Pong SE 2. 2018.09.30. 10.00
4. forduló 2018.10.13  
Délegyháza KSE 1. Prémium GYASE 3. 2018.10.14. 9.00
Dunaharaszti MTK 4. Ceglédi VSE 4. 2018.10.13. 9.00
Dunaharaszti MTK 5. Csemői Palotás SE 2. 2018.10.13. 9.00
Tápiógyörgye ASK 3. Délegyháza KSE 2. 2018.10.13 14.00
Telki SE King-Pong SE 2. 2018.10. 14. 9.00
Albertirsa SE 2. Tápióság KSK 2018.10.12. 18.30
5. forduló 2018.10.27  
Telki SE Tápióság KSK 2018.10.28. 9.00
King-Pong SE 2. Tápiógyörgye ASK 3. 2018.10.25. 18.00
Délegyháza KSE 2. Dunaharaszti MTK 5. 2018.10.28. 9.00
Csemői Palotás SE 2. Dunaharaszti MTK 4. 2018.10.27. 10.00
Ceglédi VSE 4. Délegyháza KSE 1. 2018.10.26. 18.00
Prémium GYASE 3. Albertirsa SE 2. 2018.10.28. 10.30
6. forduló 2018.11.10  
Délegyháza KSE 1. Csemői Palotás SE 2. 2018.11.11. 9.00
Dunaharaszti MTK 4. Délegyháza KSE 2. 2018.11.10. 9.00
Dunaharaszti MTK 5. King-Pong SE 2. 2018.11.10. 9.00
Tápiógyörgye ASK 3. Telki SE 2018.11.10. 14.00
Albertirsa SE 2. Ceglédi VSE 4. 2018.11.09. 18.30
Tápióság KSK Prémium GYASE 3. 2018.11.11. 10.00
7. foduló 2018.11.24  
Dunaharaszti MTK 5. Tápióság KSK 2018.11.24. 9.00
Tápiógyörgye ASK 3. Dunaharaszti MTK 4. 2018.11.24. 14.00
Telki SE Délegyháza KSE 1. 2018.11.25. 9.00
King-Pong SE 2. Albertirsa SE 2. 2018.11.22. 18.00
Délegyháza KSE 2. Prémium GYASE 3. 2018.11.25. 9.00
Csemői Palotás SE 2. Ceglédi VSE 4. 2018.11.19. 18.00
8. forduló 2018.12.01  
Dunaharaszti MTK 4. Tápióság KSK 2018.12.01. 9.00
Dunaharaszti MTK 5. Délegyháza KSE 1. 2018.12.01. 9.00
Tápiógyörgye ASK 3. Albertirsa SE 2. 2018.12.01. 14.00
Telki SE Prémium GYASE 3. 2018.12.02. 9.00
King-Pong SE 2. Ceglédi VSE 4. 2018.11.29. 18.00
Délegyháza KSE 2. Csemői Palotás SE 2. 2018.12.02. 9.00
9. forduló 2018.12.08  
Délegyháza KSE 1. King-Pong SE 2. 2018.12.09. 9.00
Dunaharaszti MTK 4. Telki SE 2018.12.08. 9.00
Dunaharaszti MTK 5. Tápiógyörgye ASK 3. 2018.12.08. 9.00
Prémium GYASE 3. Csemői Palotás SE 2. 2018.12.09. 10.30
Albertirsa SE 2. Délegyháza KSE 2. 2018.12.07. 18.30
Tápióság KSK Ceglédi VSE 4. 2018.12.09. 10.00
10 forduló  2018.12.15  
Délegyháza KSE 1. Tápiógyörgye ASK 3. 2018.12.16. 9.00
Dunaharaszti MTK 4. Dunaharaszti MTK 5. 2018.12.15. 9.00
Ceglédi VSE 4. Délegyháza KSE 2. 2018.12.14 18.00
Prémium GYASE 3. King-Pong SE 2. 2018.12.16. 10.30
Albertirsa SE 2. Telki SE 2018.12.14. 18.30
Tápióság KSK Csemői Palotás SE 2. 2018.12.16. 10.00
11. forduló 2018.12.22  
Délegyháza KSE 1. Dunaharaszti MTK 4. 2018.12.23. 9.00
Csemői Palotás SE 2. King-Pong SE 2. 2018.12.22. 10.00
Ceglédi VSE 4. Telki SE 2018.12.21. 18.00
Prémium GYASE 3. Tápiógyörgye ASK 3. 2018.12.23. 10.30
Albertirsa SE 2. Dunaharaszti MTK 5. 2018.12.21. 18.30
Tápióság KSK Délegyháza KSE 2. 2018.12.23. 10.00


Sportbaráti üdvözlettel:

A PMATSZ vezetősége

Real time web analytics, Heat map tracking