Elkészült a 2018/2019.-es csapatbajnoki sorsolás.

Az észrevételeket, hibákat Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. email címen kérjük jelezni.

1. forduló 2018.09.08  
Prémium GYASE 1. VSE Dunakeszi 2. 2018.09.08.  16.30
Őrbottyáni Csapatok SE 1. Gödöllő 5. 2018.09.09.  10.00
Dunaharaszti MTK 2.  Újhartyán VSE 1. 2018.09.08. 13.00
X Maglódi TC 2.  
Hévízgyörk SC 1. Ceglédi VSE 2018.09.09.  10.00
Dabas-Sári 2. Prémium GYASE 2. 2018.09.04. 18.30
2. forduló 2018.09.22  
X VSE Dunakeszi 2.  
Hévízgyörk SC 1. Dunaharaszti MTK 2.  2018.09.23. 10.00
Dabas-Sári 2. Őrbottyáni Csapatok SE 1. 2018.09.18. 18.30
Prémium GYASE 2. Prémium GYASE 1. 2018.09.22 10.00
Ceglédi VSE Gödöllő 5. 2018.09.21. 18.00
Maglódi TC 2. Újhartyán VSE 1. 2018.09.22. 12.00
3. forduló 2018.09.29  
Prémium GYASE 2. Hévízgyörk SC 1. 2018.09.29. 16.30
Ceglédi VSE 3. X  
Maglódi TC 2. Dunaharaszti MTK 2.  2018.09.29 12.00
Újhartyán VSE 1. Őrbottyáni Csapatok SE 1. 2018.09.26. 18.30
Gödöllő 5. Prémium GYASE 1. 2018.09.30 10.00
VSE Dunakeszi 2. Dabas-Sári 2. 2018.09.22 10.00
4. forduló 2018.10.13  
Prémium GYASE 1. Újhartyán VSE 1. 2018.10.13. 16.30
Őrbottyáni Csapatok SE 1. Maglódi TC 2. 2018.10.14. 10.00
Dunaharaszti MTK 2.  Ceglédi VSE 2018.10.13. 13.00
X Prémium GYASE 2.  
Hévízgyörk SC 1. Dabas-Sári 2. 2018.10.14. 10.00
Gödöllő 5. VSE Dunakeszi 2. 2018.10.14. 10.00
5. forduló 2018.10.27  
Hévízgyörk SC 1. VSE Dunakeszi 2. 2018.10.28. 10.00
Dabas-Sári 2. X  
Prémium GYASE 2. Dunaharaszti MTK 2.  2018.10.27. 16.30
Ceglédi VSE Őrbottyáni Csapatok SE 1. 2018.10.26. 18.00
Maglódi TC 2. Prémium GYASE 1. 2018.10.27. 12.00
Újhartyán VSE 1. Gödöllő 5. 2018.10.24. 18.30
6. forduló 2018.11.10  
Prémium GYASE 1. Ceglédi VSE 2018.11.10. 16.30
Őrbottyáni Csapatok SE 1. Prémium GYASE 2. 2018.11.11. 10.00
Dunaharaszti MTK 2.  Dabas-Sári 2. 2018.11.10. 13.00
X Hévízgyörk SC 1.  
Gödöllő 5. Maglódi TC 2. 2018.11.11. 10.00
VSE Dunakeszi 2. Újhartyán VSE 1. 2018.11.10. 10.00
7. forduló 2018.11.24  
Dunaharaszti MTK 2.  VSE Dunakeszi 2. 2018.11.24 13.00
X Őrbottyáni Csapatok SE 1.  
Hévízgyörk SC 1. Prémium GYASE 1. 2018.11.25. 10.00
Dabas-Sári 2. Gödöllő 5. 2018.11. 24. 18.30
Prémium GYASE 2. Újhartyán VSE 1. 2018.11.24.16.30
Ceglédi VSE Maglódi TC 2. 2018.11.23.18.00
8. forduló 2018.12.01  
Őrbottyáni Csapatok SE 1. VSE Dunakeszi 2. 2018.12.02. 10.00
Dunaharaszti MTK 2.  Prémium GYASE 1. 2018.12.01 13.00
X Gödöllő 5.  
Hévízgyörk SC 1. Újhartyán VSE 1. 2018.12.02. 10.00
Dabas-Sári 2. Maglódi TC 2. 2018.11. 27. 18.30
Prémium GYASE 2. Ceglédi VSE 2018.12.01. 16.30
9. forduló 2018.12.08  
Prémium GYASE 1. Dabas-Sári 2. 2018.12.08 16.30
Őrbottyáni Csapatok SE 1. Hévízgyörk SC 1. 2018.12.09. 10.00
Dunaharaszti MTK 2.  X  
Újhartyán VSE 1. Ceglédi VSE 2018.12.05. 18.30
Gödöllő 5. Prémium GYASE 2. 2018.12.09. 10.00
VSE Dunakeszi 2. Maglódi TC 2. 2018.12.08. 10.00
10. forduló  2018.12.15  
Prémium GYASE 1. X  
Őrbottyáni Csapatok SE 1. Dunaharaszti MTK 2.  2018.12.16. 10.00
Maglódi TC 2. Prémium GYASE 2. 2018.12.15. 12.00
Újhartyán VSE 1. Dabas-Sári 2. 2018.12.13. 18.30
Gödöllő 5. Hévízgyörk SC 1. 2018.12.16. 10.00
VSE Dunakeszi 2. Ceglédi VSE 2018.12.15. 10.00
11. forduló 2018.12.22  
Prémium GYASE 1. Őrbottyáni Csapatok SE 1. 2018.12.22. 16.30
Ceglédi VSE Dabas-Sári 2. 2018.12.21. 18.00
Maglódi TC 2. Hévízgyörk SC 1. 2018.12.22. 12.00
Újhartyán VSE 1. X  
Gödöllő 5. Dunaharaszti MTK 2.  2018.12.23.10.00
VSE Dunakeszi 2. Prémium GYASE 2. 2018.12.22. 10.00

Sportbaráti üdvözlettel:

A PMATSZ vezetősége

Real time web analytics, Heat map tracking