2018/2019. CSB sorsolás NB3

Elkészült a 2018/2019.-es csapatbajnoki sorsolás.

Az észrevételeket, hibákat Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. email címen kérjük jelezni.

1. forduló 2018.09.08  
Váci Reménység Egyesület 2. X  
Maglódi TC. 1 Gödöllő 4. 2018.09.08. 12.00
Dunaharaszti MTK 1. Gödi SE 1. 2018.09.09. 13.00
Tápiógyörgyei ASK 1. Dabas-Sári 1. 2018.09.08. 18.00
Eurokapu SE Szentendre 2. Ceglédi VSE 2. 2018.09.08. 10.00
Gödöllő 3. Zsámbék 2018.09.06. 18.30
2. forduló 2018.09.22  
Tápiógyörgyei ASK 1. X  
Eurokapu SE Szentendre 2. Dunaharaszti MTK 1. 2018.09.22. 10.00
Gödöllő 3. Maglódi TC. 1 2018.09.20. 18.30
Zsámbék Váci Reménység Egyesület 2. 2018.09.23. 10.00
Ceglédi VSE 2. Gödöllő 4. 2018.09.21. 18.30
Dabas-Sári 1. Gödi SE 1. 2018.09.22. 10.00
3. forduló 2018.09.29  
Zsámbék Eurokapu SE Szentendre 2. 2018.09.30. 10.00
Ceglédi VSE 2. Tápiógyörgyei ASK 1. 2018.19.28. 18.00
Dabas-Sári 1. Dunaharaszti MTK 1. 2018.09.29. 10.00
Gödi SE 1. Maglódi TC. 1 2018.09.30. 10.00
Gödöllő 4. Váci Reménység Egyesület 2. 2018.09.30. 10.00
X Gödöllő 3.  
4. forduló 2018.10.13  
Váci Reménység Egyesület 2. Gödi SE 1. 2018.10.13. 11.00
Maglódi TC. 1 Dabas-Sári 1. 2018.10.13. 12.00
Dunaharaszti MTK 1. Ceglédi VSE 2. 2018.10.14.13.00
Tápiógyörgyei ASK 1. Zsámbék 2018.10.13. 18.00
Eurokapu SE Szentendre 2. Gödöllő 3. 2018.10.13.10.00
Gödöllő 4. X  
5. forduló 2018.10.27  
Eurokapu SE Szentendre 2. X  
Gödöllő 3. Tápiógyörgyei ASK 1. 2018.10.25. 18.30
Zsámbék Dunaharaszti MTK 1. 2018.10.28. 10.00
Ceglédi VSE 2. Maglódi TC. 1 2018.10.26. 18.00
Dabas-Sári 1. Váci Reménység Egyesület 2. 2018.10.27. 10.00
Gödi SE 1. Gödöllő 4. 2018.10.28. 10.00
6. forduló 2018.11.10  
Váci Reménység Egyesület 2. Ceglédi VSE 2. 2018.11.10. 11.00
Maglódi TC. 1 Zsámbék 2018.11.10. 12.00
Dunaharaszti MTK 1. Gödöllő 3. 2018.11.11. 13.00
Tápiógyörgyei ASK 1. Eurokapu SE Szentendre 2. 2018.11.10. 18.00
Gödöllő 4. Dabas-Sári 1. 2018.11.11. 10.00
X Gödöllő 4.  
7. forduló 2018.11.24  
Dunaharaszti MTK 1. X  
Tápiógyörgyei ASK 1. Maglódi TC. 1 2018.11.24. 18.00
Eurokapu SE Szentendre 2. Váci Reménység Egyesület 2. 2018.11.24. 10.00
Gödöllő 3. Gödöllő 4. 2018.11.22. 18.30
Zsámbék Gödi SE 1. 2018.11.25. 10.00
Ceglédi VSE 2. Dabas-Sári 1. 2018.11.23. 18.00
8. forduló 2018.12.01  
Maglódi TC. 1 X  
Dunaharaszti MTK 1. Váci Reménység Egyesület 2. 2018.12.02. 13.00
Tápiógyörgyei ASK 1. Gödöllő 4. 2018.12.01. 18.00
Eurokapu SE Szentendre 2. Gödi SE 1. 2018.12.01. 10.00
Gödöllő 3. Dabas-Sári 1. 2018.11.29. 18.30
Zsámbék Ceglédi VSE 2. 2018.12.02. 10.00
9. forduló 2018.12.08  
Váci Reménység Egyesület 2. Gödöllő 3. 2018.12.08. 11.00
Maglódi TC. 1 Eurokapu SE Szentendre 2. 2018.12.08. 12.00
Dunaharaszti MTK 1. Tápiógyörgyei ASK 1. 2018.12.09. 13.00
Gödi SE 1. Ceglédi VSE 2. 2018.12.09. 10.00
Gödöllő 4. Zsámbék 2018.12.09. 10.00
X Dabas-Sári 1.  
10 forduló  2018.12.15  
Váci Reménység Egyesület 2. Tápiógyörgyei ASK 1. 2018.12.15. 11.00
Maglódi TC. 1 Dunaharaszti MTK 1. 2018.12.15. 12.00
Dabas-Sári 1. Zsámbék 2018.12.15. 10.00
Gödi SE 1. Gödöllő 3. 2018.12.16. 10.00
Gödöllő 4. Eurokapu SE Szentendre 2. 2018.12.16. 10.00
X Ceglédi VSE 2.  
11. forduló 2018.12.22  
Váci Reménység Egyesület 2. Maglódi TC. 1 2018.12.22. 11.00
Ceglédi VSE 2. Gödöllő 3. 2018.12.21. 18.00
Dabas-Sári 1. Eurokapu SE Szentendre 2. 2018.12.22. 10.00
Gödi SE 1. Tápiógyörgyei ASK 1. 2018.12.23. 10.00
Gödöllő 4. Dunaharaszti MTK 1. 2018.12.23. 10.00
X Zsámbék  


A PMATSZ vezetősége
Sportbaráti üdvözlettel:

 

Real time web analytics, Heat map tracking