TOP 10 bajnokság - Csemő

Megye I/C összevont

2018.06.30. szombat

Tisztelt Címzettek!

Ahogy tavaly idén is megrendezzük a 10 legjobb Pest Megyei Játékos összecsapását. A Pest Megye I/C dél bajnokság legjobb 10 játékosa számára a Csemői Palotás SE csapata vállalta a verseny lebonyolítását.

Helyszín:

2713 Csemő, Szent István utca 32-34., Ladányi M. Általános Iskola tornaterme

Időpontok:

2018.június 30.               10:00 óra (kezdés)

Nyitás, bemelegítés:       9:00-tól

Díjak:              A győztes díja: serleg és érem, a 2. és 3. helyezetteket éremmel díjazzuk.

Kapcsolat:                             Gergye Zoltán 30/550-1173 Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.

5. Keresztesi József 17645    Dunaharaszti MTK

Tartalékok: Molnár Béla King-Pong Sportegyesület, Péics Károly King-Pong Sportegyesület, Bíró Ferenc Csemői Palotás Sportegyesület

• A MOATSZ teljesítménylistája szerinti játékos a Megye I/C északból:
  1. Schleer György 16536    Gödöllői Sport Klub
  2. Schleer András 16465    Gödöllői Sport Klub
  3. Káder Benedek 17293    Városi Sportegyesület Dunakeszi
  4. Győri Levente 16197    Hévízgyörk SC
  5. Polyák Mátyás 17854    Eurokapu SE

Tartalékok: Márton Márk Városi Sportegyesület Dunakeszi, Peszeki Attila Őrbottyáni Csapatok SE, Bartha Tibor Gödöllői Sport Klub

Kérjük a játékosok visszajelzéseit! Amennyiben valaki nem tud, vagy nem szeretne részt venni a TOP10 versenyen, a teljesítménylista további helyezettjei válnak jogosulttá az indulásra.

Nevezési díj: Nincs

• Labda: Joola 40+ Flash
  • Asztal: 4x Joola
  • A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak

A lebonyolítás menete:

1. Csoportmérkőzések:

o        A ranglista sorrendjének megfelelően az indulókat két darab ötfős csoportba soroltuk

• csoport: 1., 3., 5., 8., 10.
  • csoport: 2., 4., 6., 7., 9.

o    A csoportokon belüli helyezéseket a győzelmek száma határozza meg. Egyenlő számú győzelmet elért versenyzők között a sorrendet az egymás ellen elért eredmény határozza meg, győzelemjátszma arány-poénarány sorrendben.

• 2. helyezések kijátszása.

• 1-4. hely: A csoportmérkőzések lejátszása után az A-csoport első helyezettje a B csoport második helyezettjével, az A-csoport második helyezettje a B csoport első helyezettjével játssza az elődöntőt. A két győztes játssza a döntőt. A két vesztes a 3-4. helyért játszik.
  • További helyezések: A3:B3, A4:B4, A5:B5 mérkőzések eredményei szerint.