TOP 10 bajnokság - Gödöllő

Megye I/A

2018.06.30. szombat

Tisztelt Címzettek!

Ahogy tavaly idén is megrendezzük a 10 legjobb Pest Megyei Játékos összecsapását. A Pest Megye I/A bajnokság legjobb 10 játékosa számára a Gödöllői SK csapata vállalta a verseny lebonyolítását.

Helyszín:

2100 Gödöllő, Damjanich utca 30-32 (bejárat Illés köz felől), Damjanich J. Általános Iskola tornaterme

Időpontok:

2018.június 30.               10:00 óra (kezdés)

Nyitás, bemelegítés:       9:00-tól

Díjak:              A győztes díja: serleg és érem, a 2. és 3. helyezetteket éremmel díjazzuk.

Kapcsolat:                          Balla Orsolya 20/2683-357 Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.

10. Makranczi László Zsolt 10739    Gödöllői Sport Klub

Tartalékok: Bálint Gábor Top Fitness Szabadidő és Sportegyesület, Homonnai Gergely Zsámbéki SBE, Jaszper Miklós Gyáli Prémium, Török István Kakucs Községi SE, Retter Barnabás Zsámbéki SBE

Kérjük a játékosok visszajelzéseit! Amennyiben valaki nem tud, vagy nem szeretne részt venni a TOP10 versenyen, a teljesítménylista további helyezettjei válnak jogosulttá az indulásra.

Nevezési díj: Nincs

• Labda: Joola 40+ Flash
  • Asztal: 4x Butterfly Octet
  • A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak

A lebonyolítás menete:

1. Csoportmérkőzések:

o        A ranglista sorrendjének megfelelően az indulókat két darab ötfős csoportba soroltuk

• csoport: 1., 3., 5., 8., 10.
  • csoport: 2., 4., 6., 7., 9.

o    A csoportokon belüli helyezéseket a győzelmek száma határozza meg. Egyenlő számú győzelmet elért versenyzők között a sorrendet az egymás ellen elért eredmény határozza meg, győzelemjátszma arány-poénarány sorrendben.

• 2. helyezések kijátszása.

• 1-4. hely: A csoportmérkőzések lejátszása után az A-csoport első helyezettje a B csoport második helyezettjével, az A-csoport második helyezettje a B csoport első helyezettjével játssza az elődöntőt. A két győztes játssza a döntőt. A két vesztes a 3-4. helyért játszik.
  • További helyezések: A3:B3, A4:B4, A5:B5 mérkőzések eredményei szerint.