A három állomásos utánpótlás DC csapatverseny 3. állomására 10 csapatból 63 fős nevezés érkezett. Az érmek és serlegek mellett a Pest Megyei Asztalitenisz Szövetség tárgyi nyereményeket (lásd kisképen) is biztosított az összesített pontverseny győzteseinek, valamint a legnépesebb és házi gazda csapatának.

Az U8-13 leány kategóriában a következő eredmények születtek:

Nagykőrösi PDSE 1.

Utassy Nikolett

Csernus Enikő

 

3/0

3/0

2

 

1.

Nagykőrösi PDSE 2.

Tóth Hanga

Malickó Lilla

Ferenczy Éva

0/3

 

3/1

1

 

2.

Albertirsai SE

Benkó Martina

Mári Berta

0/3

0/3

 

0

 

3.

Ebben a kategóriában az összesített pontversenyben a Nagykőrösi PDSE aratta le a babérokat:

  1. Nagykőrösi PDSE 1. (Utassy Nikolett, Csernus Enikő)
  2. Nagykőrösi PDSE 2. (Tóth Hanga, Malikó Lilla, Ferenczy Éva)
  3. Nagykőrösi PDSE 3. (Faragó Gyöngy Virág, Faragó Csillag Virág)

Az U14-18-as leány kategória eredménye egyben az összesített eredmény is:

Dunaharaszti MTK 1.

Maruzsa Anna

Kiss Letícia

 

2/3

3/0

1

 

2.

Dunaharaszti MTK 2.

Bakó Jázmin

Takács Flóra

3/2

 

3/1

2

 

1.

Dunaharaszti MTK 3.

Vágó Betti

Kovács Dorina

0/3

1/3

 

0

 

3.

 

Az U8-13-as fiú kategóriában a ceglédi csapat nem talált ma sem legyőzőre:

A csoport

1

Ceglédi VSE

Tótin Kristóf

Petrik András

 

2/0

2/0

2

 

1

2

Gödi SE 1.

Vincze Dániel

Mészáros Máté

0/3

 

2/3

0

 

3

3

Dunaharaszti MTK 2.

Rétfalusi Krisztián

Laurán György

0/3

3/2

 

1

 

2

 

 

B csoport:

1

Dunaharaszti MTK 1.

Pauló Kristóf

Várhegyi Balázs

 

2/1

2/0

2/0

3

1

2

Eurokapu 2.

Lővei Balázs

Chodák Máthé

1/2

 

2/0

2/0

2

3

3

Gödi SE 2.

Huszti Benjámin

Huszti Boldizsár

0/2

0/2

 

0/2

0

4

4

Gödöllői SK 1.

Györe Barnabás

Györe Zalán

0/2

0/2

 2/0

 

1

2

C csoport:

1

Eurokapu 1.

Bálint Barnabás

Zsengellér Dániel

 

2/0

2/0

2

 

1

2

Dunaharaszti MTK 3.

Horváth Levente

Váradi Gergő

0/2

 

2/0

1

 

2

3

Albertirsai SE

Mári Demeter

Páldi Márk Milán

0/2

0/2

 

0

 

3

 D csoport:

1

Vecsés SE

Zele Szabolcs

Oláh Barnabás

 

2/0

2/0

2

 

1

 

2

Gödöllői SK 2.

Kubatov Máté

Porgányi Dávid

0/2

 

2/0

1

 

2

 

3

Gödi SE 3.

Selmeczy György

Ráth Jakab

0/2

0/2

 

0

 

3

 

A végeredmény: 

  1. Ceglédi VSE
  2. Dunaharaszti MTK 1.
  3. Eurokapu 1.
  4. Vecsés SE
  5. Eurokapu 2.
  6. Dunaharaszti MTK 2.
  7. Gödöllői SK 1.
  8. Dunaharaszti MTK 3.
  9. Gödöllői SK 2.
  10. Albertirsai SE
  11. Gödi SE 3.
  12. Gödi SE 1.
  13. Gödi SE 2.

Az összesített pontok alapján:

  1. Ceglédi VSE
  2. Dunaharaszti MTK 1.
  3. Eurokapu 1.

 

Az U14-18-as fiúk között a Gödöllői SK 1.-nek ma is sikerült Vecsésen nyerni:

 

 

 

A

 

     

1

2

3

 

 

 

1

Ceglédi VSE

Hörömpő Ferenc

Koncz Ábel

 

2/0

2/0

2

 

1

2

Dunaharaszti MTK 1.

Kovács Marcell

Szécsi Kristóf

0/2

 

2/0

1

 

2

3

Alberirsai SE 3.

Kókai Levente

Kókai Zalán

0/2

0/2

 

0

 

3

 

 

 

 

B

 

     

1

2

3

 

 

 

1

Gödöllői SK 1.

Györfi Tibor

Schleer András

 

2/0

2/0

2

 

1

2

Albertirsai SE 2.

Ma Róbert

Újlaki Zsombor

Plattner Balázs

0/2

 

0/2

0

 

3

3

Vecsési SE

Fazekas Kristóf

Zeke Dávid

0/2

2/0

 

1

 

2

 

 

 

 

 C

 

     

1

2

3

         4

 

 

1

VSE Dunakeszi

Nagy Dávid

Káder Benedek

 

2/0

2/0

2/0

        3

1

2

Albertirsai SE 1.

Benkó Ádám

Mári Menyhért

0/2

 

½

2/0

         1

3

3

Gödöllői SK 2.

Babó Vilmos

Babó Máté

0/2

2/1

 

2/0

        2

2

4

Dunaharaszti MTK 2.

Blaskovits Bence

Gyergyai Levente

0/2

0/2

      0/2

 

         0

4

 

A végeredmény:

  1. Gödöllői SK 1.
  2. VSE Dunakeszi
  3. Ceglédi VSE
  4. Gödöllői SK 2.
  5. Albertirsai SE 3.
  6. Albertirsai SE 1.
  7. Vecsés SE
  8. Dunaharaszti 1.
  9. Dunaharaszti 2.
  10. Albertirsai SE 2.

Az összesített pontok alapján a győztesek ebben a kategóriában:

  1. Gödöllői SK 1.
  2. Ceglédi VSE
  3. Gödöllői SK 2.

 

A 2017/2018 szezon utánpótlás DC csapatverseny sorozat mindhárom állomásán sikerült megmozgatnunk sok utánpótlás korú igazolt és még nem igazolt asztalitenisz játékost. Köszönjük a házi gazda csapatoknak a szívélyes fogadtatás, a csapatoknak a segítséget és a népes részvételt. Bízunk benne jövőre még több UP versenyzőt tudunk majd megmozgatni.

 

Sportbaráti üdvözlettel:

a PMATSZ elnöksége

Real time web analytics, Heat map tracking