A vasárnap megrendezésre került utánpótlás seregszemle első megyei állomásán 3 kategóriában versenyeztek a fiatal játékosok.
30 csapat, 70 játékosa versenyzett a következő kategóriákban: 8-13 éves kor közötti lányok; 8-13 éves kor közötti fiúk; 14-18 éves kor közötti fiúk.

 A következő eredmények születtek:

U 8-13 fiú főtábla eredmények

  1. Szuperinfó CVSE I
  2. VSE Dunakeszi
  3. Eurokapu Szentendre I.
  4. Váci Reménység SE
  5. DMTK 1.
  6. DMTK
  7. Eurokapu Szentendre 2.
  8. Gödöllő
  9. Albertirsa SE 1
  10. Vecsés SE 1

U 14-18 fiú eredmények:

  1. Gödöllő 1
  2. Szuperinfó-CVSE
  3. Gödöllő 2
  4. DMTK 1.
  5. DMTK 2.
  6. Váci Reménység SE
  7. Albertirsa SE
  8. PDSE Nagykőrös
  9. DMTK 3
  10. Vecsés SE

U 8-13 lányok eredményei:

1 Ungureán Dorka-Határ Nikolett - Szuperinfó-CVSE   3/2 3/2 3/0 3/0 4   1
2 Csernus Enikő-Utassi Viktória - PDSE Nagykőrös 1. 2/3   3/1 3/0 3/0 3   2
3 Faragó Csilllag Virág-Tóth Hanga - PDSE Nagykőrös 2. 2/3 1/3   3/0 3/1 2   3
4 Faragó Gyöngy Virág- Malicskó Lilla- PDSE Nagykőrös 3. 0/3 0/3 0/3   2/3 0   5
5 Xiao Yu - Benkó Martina - Albertirsa SE 0/3 0/3 1/3 3/2   1   4

 

U 8-13 - fiú - selejtezők

    1 2 3      
1 Tótin Kristóf- Petrik András - CeglédiVSE   2/0 2/0     1
2 Kepe Marcell - Kriszt Klaudia - DMTK 2 0/2   2/0     2
3 Benkó Ádám-Mári DemeterPáldi Márk Milán  - Albertirsa SE 0/2 0/2       3
               
1 2 3      
1 Lovas Benjámin-Lovas Csanád- Váci Reménység SE   2/1 2/0     1
2 Györe Zalán - Kubatov Máté - Gödöllő 1/2   2/1     2
3 Peszeki Regina-Lázi Barna - Őrbottyán SE 0/2 1/2       3
               
1 2 3      
1 Oroszki Péter-Nagy Barnabás - VSE Dunakeszi   2/0 2/0     1
2 Pászti Zalán- Chodák Máté Lővei Balázs - Eurokapu Szentendre 2 0/2   2/1     2
3 Magyar Levente - Budaörsi SC 0/2 1/2       3
               
1 2 3      
1 Szlivka Norbert - VSE Dunaharaszti   2/0 2/0     1
2 Mári Demeter- Albertirsa SE 0/2   2/1     2
3 Rétfalusi Krisztián-Laurán György-Horváth Levente - DMTK 3 0/2 1/2       3
               
1 2 3      
1 Pauló Kristóf-Várhegyi Balázs - DMTK 1   2/0 2/0     1
2 Balogh Zsolt-Zellei Szabolcs - Vecsés SE 1 0/2   2/0     2
3 Bognár Bendegúz-Láng Levente-Juhász - Ruben Premium SE Gyál 0/2 0/2       3
               
1 2 3      
1 Kőházi Péter-Mári Menyhért - Albertirsa SE 1   1/2 2/0     2
2 Bálint Barnabás-Zsengellér Dániel - Eurokapu Szentendre 1 2/1   2/0     1
3 Tóth Balázs-Oláh Barnabás- Vecsés SE 2 0/2 0/2       3

U 8-13 fiú - vigaszág

                 
1 2 3 4 5      
1 Benkó Ádám-Mári Demeter-Páldi Márk Milán   Albertirsa SE 2.   2/1 1/2 2/1 0/2 2 5:6 3
2 Peszeki Regina-Lázi Barna Őrbottyán SE. 1/2   2/0 2/0 1/2 2 6:4 2
3 Rétfalusi Krisztián-Laurán György-Horváth Levente  DMTK 3. 2/1 0/2   2/0 0/2 2 4:5 4
4 Bognár Bendegúz-Láng Levente-Juhász Ruben    Prémium Gyál SE 1/2 0/2 0/2   0/2 0   5
5 Tóth Balázs - Oláh Barnabás                Vecsés SE 2. 2/0 2/1 2/0 2/0   4   1

 

U 14-18 - fiúk - selejtező:

                   
1 2 3 4 5      
1 Győrfi Tibor-Schleer András                  Gödöllő 1   2/1 2/0 2/0 2/0 4   1
2 Patak Bence-Kovács Marcell                 DMTK 1 1/2   2/0 2/0 2/0 3   2
3 Kende Zoltán - Luther Máté                   Váci Reménység SE 0/2 0/2   0/2 2/0 1   4
4 Dús dénes-Sipos Márk PDSE Nagykőrös 0/2 0/2 2/0   2/0 2   3
5 Puskás Gergő - Német Bálint                   DMTK3 0/2 0/2 0/2 0/2   0   5

U14-18 - fiú - selejtező

                 
1 2 3 4 5      
1 Babó Vilmos - Babó Máté Gödöllő 2   2/0 1/2 2/0 2/0 3   2
2 Becsák Dániel-Szécsi Kristóf-Lobenwein Máté DMTK 2 0/2   1/2 2/0 2/0 2   3
3 Hörömpő Ferenc-Koncz Ábel                    Szuperinfó-CVSE 2/1 2/1   2/0 2/0 4   1
4 Fazekas Kristóf - Maruzsi Máté                  Vecsés SE 0/2 0/2 0/2   0/2 0   5
5 Kókai Levente - Kókai Zalán                   Albertirsa SE 0/2 0/2 0/2 2/0   1   4

Bízunk benne, hogy a következő seregszemle még népesebb lesz.

A 2. állomás időpontja és helyszíne még egyeztetés alatt van, hamarosan kiírjuk ezt.

Sportbaráti üdvözlettel Pest Megyei Asztalitenisz Szövetség vezetősége

Real time web analytics, Heat map tracking

Az év eseménye volt - EB 2016!

Támogatóink