A vámosmikolai Ipoly kupa első napján kerültek kiosztásra a megyei csapatbajnokságok díjai.
Pest megye felnőtt bajnokságaira 58 csapat nevezett, az NBIII mellett megye I/A, I/B és I/C felnőtt bajnokságokban indultak játékosaink. A versenyrendszerben 493 versenyző állt asztalhoz.
Külön kiemelendő, hogy idén már utánpótlás CSB-t is indítottunk teszt-jelleggel.
A  2015/2016-os szezonban Kupa és érem járt a legjobbaknak.

Utánpótlás eredmények 

9-12 évesek

  1. Budaörs SC 2I (Hiri Olivér, Miczák Zsombor, Freund Tamás Jankó, Magyar Levente, Simon Benedek)
  2. Váci Reménység (Lovas Benjámin, Szabó Csanád, Csermely Mátyás))
  3. Dunaharaszti MTK I (VI) (Kriszt Klaudia, Kepe Marcell, Pauló Kristóf)

13-16 évesek

  1. GEAC (Györfi Tibor; Schleer András; Babó Vilmos; Babó Máté; Györe Barnabás)
  2. Szuperinfo CVSE (Tótin Kristóf, Petrik András, Bozsó Dominik, Hörömpő Ferenc, Szabó Márk, Ungvári András, Fenyvesi Attila)
  3. Dunaharaszti MTK I (IV) (Puskás Gergő, Blaskovits Bence, Kovács Marcell)

Felnőtt eredmények

Pest Megye I/A

  1. Szuperinfo - CVSE III (Fodor Árpád, Péter Aladár, Szalkai Attila,. Lőrinczi Károly)
  2. Dunaharaszti MTK I. (Kis Tamás, Mihály György, Sós Tibor, Kasler László)
  3. EUROKAPU SE II (Nagy Róbert, Havas András, Gerlai Dániel, Fehér Zsolt, Kecskés József)

Pest Megye I/B

  1. Őrbottyáni Csapatok SE II. (Kövesfalviné László Adrienn, Márton Gyula, Bedron János, Varga Szabolcs, Hrustinszky Tibor)
  2. GEAC V (Dr. Galli Zsolt, Tóth Gyula, Bíró Bálint, Szabó Zoltán, Dr. Czóbel Szilárd)
  3. Gödi SE (Gulyás Miklós Csaba, Szigeti Béla, Bea Csaba Béla, Járdi Tibor, Nagy László)
 

Pest Megye I/C-Észak

 

Pest Megye I/C-Dél

  1. Vecsés SE II (Szakács Szilárd, Szarka Béla, Mezei László, Nagy Zsombor, Nedolai Edit)
  2. Őrbottyáni Csapatok SE III (Fekete Zsuzsanna, Koza Viktor, Peszeki Attila, Balázs Péter)
  3. Eurokapu SE III (Varga Tibor, Barton Ferenc, Bori Sándor, Polyák Mátyás, Fodor Tamás)
  1. Városi SE Dunakeszi II. (Fest Ágnes, Vándor András, Márton Márk, Preiner Attila, Volentics Anna)
  2. Szuperinfo - CVSE IV (Szabó Márk, Bozsó Dominik, Hörömpő Ferenc, Tótin Kristóf, fenyvesi Attila, hegyi Gergő)
  3. Tápióság KSK (Fülöp Attila, Karádiné Tihanyi Márta, Lévai István, Szűcs József, Németh József)

A képeket Lábai Miklós (Vác) készítette, köszönjük!

Real time web analytics, Heat map tracking

Az év eseménye volt - EB 2016!

Támogatóink